Showing all 3 results
Product categories
- Accessories 6
- Headphones 2
- Home Audio 5
- Laptops 10
- Mobiles 12
- Smart Devices 2
- Tablets 2
- Televisions 4
Filter by price
Filter by brands
AsusAsus 1
HPHP 1
LenovoLenovo 1
Price Range
RAM
- 16 GB (3)
Storage (HDD/SSD)
- 1 TB SSD (2)
- 512 GB SSD (1)
Processor
- AMD Ryzen 5 (1)
- Apple M2 chip (1)
- Intel Core i5 (3)
- Intel Core i7 (1)
- Quad Core Processor (1)
- QUAD-CORE A55 PROCESSOR (1)
Screen Size
- 15.6 inch (1)
- 16.1 Inch (1)
- 17.3 Inches (1)
Resolution Standard
- FHD 1080p (3)
Operating System
- Windows 11 Home (3)
Graphic Card
Color
Average rating
AMD Ryzen 7
“HP Victus AMD R7 16.1-inch FHD Gaming Laptop (16GB/512GB SSD)” has been added to your cart. View cart
ASUS ROG Strix G17, 17.3-inch FHD Gaming Laptop (16GB/1TB SSD)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Brand | Asus |
|---|---|
| Price Range | ₹75,000 – ₹1,00,000 |
| Color | Gray |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 1 TB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Screen Size | 17.3 Inches |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
HP Victus AMD R7 16.1-inch FHD Gaming Laptop (16GB/512GB SSD)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Price Range | ₹75,000 – ₹1,00,000 |
| Color | Black |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Nvidia Ge Force Rtx 3060 Ti |
| Screen Size | 16.1 Inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
Lenovo Legion 5 AMD R7 15.6″ Gaming Laptop (16GB/1TB SSD)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Price Range | Above ₹1,00,000 |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 1 TB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Nvidia Ge Force Rtx 3060 Ti |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Phantom Blue |