Showing all 10 results
Product categories
- Accessories 6
- Headphones 2
- Home Audio 5
- Laptops 10
- Mobiles 12
- Smart Devices 2
- Tablets 2
- Televisions 4
Filter by price
Filter by brands
AcerAcer 1
AsusAsus 2
DellDell 1
HPHP 1
LenovoLenovo 3
MsiMsi 1
AppleApple 1
Price Range
Storage (HDD/SSD)
- 1 TB HDD + 256 GB SSD (1)
- 1 TB SSD (2)
- 512 GB SSD (7)
Processor
- AMD Ryzen 5 (1)
- AMD Ryzen 7 (3)
- Apple M2 chip (1)
- Intel Core i5 (4)
- Intel Core i7 (1)
Screen Size
- 13.6 Inch (1)
- 14 inch (3)
- 15.6 inch (4)
- 16.1 Inch (1)
- 17.3 Inches (1)
Operating System
- MacOS Monterey (1)
- Windows 10 Home (1)
- Windows 11 Home (8)
Graphic Card
Laptops
Acer Swift 5 14″ FHD IPS Touch 11th Gen i5 (8GB/512GB SSD)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Brand | Acer |
|---|---|
| Price Range | ₹50,000 – ₹75,000 |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen Size | 14 inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Black |
Apple MacBook Pro M2 Chip (8 Core CPU/8GB/512GB)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Price Range | Above ₹1,00,000 |
| Processor | Apple M2 chip |
| RAM | 8 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | MacOS Monterey |
| Graphic Card | 10-core GPU & 16-core Neural Engine |
| Screen Size | 13.6 Inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Space Gray |
ASUS OLED Intel Core Evo i5 15.6″ FHD Laptop (16GB/512GB SSD)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Brand | Asus |
|---|---|
| Price Range | ₹50,000 – ₹75,000 |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Black |
ASUS ROG Strix G17, 17.3-inch FHD Gaming Laptop (16GB/1TB SSD)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Brand | Asus |
|---|---|
| Price Range | ₹75,000 – ₹1,00,000 |
| Color | Gray |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 1 TB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Screen Size | 17.3 Inches |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
Dell Inspiron 3520 12th Gen i5 FHD (8GB, 1TB HDD + 256GB SSD)
Rated 4.00 out of 5
In stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 |
| Price Range | ₹50,000 – ₹75,000 |
| RAM | 8 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 1 TB HDD + 256 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Intel Integrated |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Black |
HP Victus AMD R7 16.1-inch FHD Gaming Laptop (16GB/512GB SSD)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Price Range | ₹75,000 – ₹1,00,000 |
| Color | Black |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Nvidia Ge Force Rtx 3060 Ti |
| Screen Size | 16.1 Inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
Lenovo Ideapad 3 AMD R5 15.6″ FHD Laptop (8GB/512GB SSD)
Rated 4.00 out of 5
In stock
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Price Range | ₹30,000 – ₹50,000 |
| Processor | AMD Ryzen 5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Gray |
Lenovo Legion 5 AMD R7 15.6″ Gaming Laptop (16GB/1TB SSD)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Price Range | Above ₹1,00,000 |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 1 TB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Nvidia Ge Force Rtx 3060 Ti |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Phantom Blue |
Lenovo Yoga Slim 7 Pro Intel Core i5 2.8K Laptop (16GB/512GB SSD)
Rated 4.00 out of 5
Out of stock
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Price Range | ₹50,000 – ₹75,000 |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen Size | 14 inch |
| Resolution Standard | 2.8k |
| Color | Black |
MSI Modern 14, Intel i7 14″ FHD Laptop (8GB/512GB NVMe SSD)
Rated 3.00 out of 5
In stock
| Brand | Msi |
|---|---|
| Price Range | ₹75,000 – ₹1,00,000 |
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM | 8 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Graphic Card | NVIDIA® GeForce® MX450 2GB GDDR6 |
| Screen Size | 14 inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Gray |