Showing the single result
Product categories
- Accessories 6
- Headphones 2
- Home Audio 5
- Laptops 10
- Mobiles 12
- Smart Devices 2
- Tablets 2
- Televisions 4
Filter by price
Filter by brands
MsiMsi 1
Price Range
RAM
- 8 GB (1)
Storage (HDD/SSD)
- 512 GB SSD (1)
Processor
- Intel Core i7 (1)
Screen Size
- 14 inch (1)
Resolution Standard
- FHD 1080p (1)
Operating System
- Android 10.0 (1)
- Android 13.0 (12)
- iOS v15 (1)
- iOS v17 (1)
- MacOS Monterey (1)
- WebOS (1)
- Windows 11 Home (8)
Graphic Card
Color
- GrayGray 1
Average rating
Windows 10 Home
MSI Modern 14, Intel i7 14″ FHD Laptop (8GB/512GB NVMe SSD)
Rated 3.00 out of 5
In stock
| Brand | Msi |
|---|---|
| Price Range | ₹75,000 – ₹1,00,000 |
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM | 8 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Graphic Card | NVIDIA® GeForce® MX450 2GB GDDR6 |
| Screen Size | 14 inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Gray |