Showing all 2 results
Product categories
- Accessories 6
- Headphones 2
- Home Audio 5
- Laptops 10
- Mobiles 12
- Smart Devices 2
- Tablets 2
- Televisions 4
Filter by price
Budget
- Over ₹1 Lac (1)
- ₹60,000 - ₹70,000 (1)
RAM
- 2GB (1)
Storage (HDD/SSD)
- 16 GB (1)
Processor
Screen Size
Resolution Standard
- 4K (1)
- 4K Ultra HD (3840 x 2160) (1)
Operating System
- Android 10.0 (1)
Color
Average rating
65 Inches
Redmi 4K Ultra HD X Series Smart LED TV (65 inch)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Brand | Mi |
|---|---|
| Budget | ₹60,000 – ₹70,000 |
| Processor | QUAD-CORE A55 PROCESSOR |
| RAM | 2GB |
| Storage (HDD/SSD) | 16 GB |
| Operating System | Android 10.0 |
| Display Type | LED |
| Screen Size | 65 Inches |
| Resolution Standard | 4K |
| Connectivity Technology | HDMI, USB, Wi-Fi |
| Color | Black |
Sony Bravia XR 4K Ultra HD Smart Android OLED A80K (65 inch)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Brand | Sony |
|---|---|
| Budget | Over ₹1 Lac |
| Display Type | OLED |
| Screen Size | 65 Inches |
| Resolution Standard | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Connectivity Technology | HDMI, USB, Wi-Fi |
| Color | Black |

