3 Minimalist Desk Setups
At solmen va esser necessi far uniform grammatica, pronunciation e plu sommun paroles. Ma quande lingues coalesce, li grammatica del resultant lingue es plu simplic e regulari quam ti del coalescent lingues. Li nov lingua franca va esser plu simplic e regulari quam li existent Europan lingues.
It va esser tam simplic quam Occidental in fact, it va esser Occidental. A un Angleso it va semblar un simplificat Angles, quam un skeptic Cambridge amico dit me que Occidental es. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular. Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores. At solmen va esser necessi far uniform grammatica, pronunciation e plu sommun paroles.
Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt.
Cameron Williamson
“Ma quande lingues coalesce, li grammatica del resultant lingue es plu simplic e regulari quam ti del coalescent lingues. Li nov lingua franca va esser plu simplic e regulari quam li existent Europan lingues.”
Elegant Desk Setup
Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt.
Acer Swift 5 14″ FHD IPS Touch 11th Gen i5 (8GB/512GB SSD)
In stock
| Brand | Acer |
|---|---|
| Price Range | ₹50,000 – ₹75,000 |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen Size | 14 inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Black |
Apple AirPods Pro 2nd Generation True Wireless (White)
In stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model Name | Airpods Pro 2nd Generation |
| Headset Type | Truly Wireless |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Color | White |
| Price Range | ₹20,000 – ₹30,000 |
Apple iPad Air with Apple M1 Chip 10.9″ WiFi + Cellular (8GB, 256GB)
In stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model Name | iPad Air |
| Color | Pink |
| RAM | 8GB |
| Internal Storage | 256GB |
| Battery Capacity | 6000 mAh & Above |
| Biometric Security Feature | Face Recognition, Fingerprint Recognition |
| Cellular Technology | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Connectivity Technology | Bluetooth, USB, Wi-Fi |
| Connector Type | USB Type C |
| Display Type | Color Liquid Retina IPS LCD (16M Colors) |
| Display Size | 10.9 Inches |
| Operating System | iOS v15 |
| Processor Brand | Apple M1 |
| Number of Cores | Octa Core |
| Processor Speed | 2 – 2.4 GHz |
| Primary Camera | 12MP – 29.9MP |
| Secondary Camera | 12MP – 29.9MP |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Price Range | ₹75,000 – ₹1,00,000 |
Apple iPhone 15 Pro Max ( White Titanium, 256GB )
In stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model Name | iPhone 15 Pro Max |
| Color | White Titanium |
| RAM | 8GB |
| Internal Storage | 256GB |
| Battery Capacity | 4000 to 4999 mAh |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Technology | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Connectivity Technology | Bluetooth, USB, Wi-Fi |
| Connector Type | 3.5mm Jack, USB Type C |
| Display Type | Super Retina XDR |
| Display Size | 6 inch & above |
| Operating System | iOS v17 |
| Processor Brand | A17 Pro |
| Number of Cores | Hexa Core |
| Processor Speed | 2.5 GHz & Above |
| Primary Camera | 45.1MP – 59.9MP |
| Secondary Camera | 12MP – 29.9MP |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Price Range | Above ₹1,00,000 |
Dark Desk Setup
Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt.
Acer Swift 5 14″ FHD IPS Touch 11th Gen i5 (8GB/512GB SSD)
In stock
| Brand | Acer |
|---|---|
| Price Range | ₹50,000 – ₹75,000 |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen Size | 14 inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Black |
Apple AirPods Pro 2nd Generation True Wireless (White)
In stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model Name | Airpods Pro 2nd Generation |
| Headset Type | Truly Wireless |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Color | White |
| Price Range | ₹20,000 – ₹30,000 |
Apple iPad Air with Apple M1 Chip 10.9″ WiFi + Cellular (8GB, 256GB)
In stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model Name | iPad Air |
| Color | Pink |
| RAM | 8GB |
| Internal Storage | 256GB |
| Battery Capacity | 6000 mAh & Above |
| Biometric Security Feature | Face Recognition, Fingerprint Recognition |
| Cellular Technology | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Connectivity Technology | Bluetooth, USB, Wi-Fi |
| Connector Type | USB Type C |
| Display Type | Color Liquid Retina IPS LCD (16M Colors) |
| Display Size | 10.9 Inches |
| Operating System | iOS v15 |
| Processor Brand | Apple M1 |
| Number of Cores | Octa Core |
| Processor Speed | 2 – 2.4 GHz |
| Primary Camera | 12MP – 29.9MP |
| Secondary Camera | 12MP – 29.9MP |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Price Range | ₹75,000 – ₹1,00,000 |
Apple iPhone 15 Pro Max ( White Titanium, 256GB )
In stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model Name | iPhone 15 Pro Max |
| Color | White Titanium |
| RAM | 8GB |
| Internal Storage | 256GB |
| Battery Capacity | 4000 to 4999 mAh |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Technology | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Connectivity Technology | Bluetooth, USB, Wi-Fi |
| Connector Type | 3.5mm Jack, USB Type C |
| Display Type | Super Retina XDR |
| Display Size | 6 inch & above |
| Operating System | iOS v17 |
| Processor Brand | A17 Pro |
| Number of Cores | Hexa Core |
| Processor Speed | 2.5 GHz & Above |
| Primary Camera | 45.1MP – 59.9MP |
| Secondary Camera | 12MP – 29.9MP |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Price Range | Above ₹1,00,000 |
It va esser tam simplic quam Occidental in fact, it va esser Occidental. A un Angleso it va semblar un simplificat Angles, quam un skeptic Cambridge amico dit me que Occidental es.
Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.
Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores. At solmen va esser necessi far uniform grammatica, pronunciation e plu sommun paroles.
Kristin Watson
Minimalist Desk Setup
Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt.
- Vivamus elementum semper nisi.
- Aenean vulputate eleifend tellus.
- Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet.
- Quisque rutrum.
Acer Swift 5 14″ FHD IPS Touch 11th Gen i5 (8GB/512GB SSD)
In stock
| Brand | Acer |
|---|---|
| Price Range | ₹50,000 – ₹75,000 |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen Size | 14 inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Black |
Apple AirPods Pro 2nd Generation True Wireless (White)
In stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model Name | Airpods Pro 2nd Generation |
| Headset Type | Truly Wireless |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Color | White |
| Price Range | ₹20,000 – ₹30,000 |
Apple iPad Air with Apple M1 Chip 10.9″ WiFi + Cellular (8GB, 256GB)
In stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model Name | iPad Air |
| Color | Pink |
| RAM | 8GB |
| Internal Storage | 256GB |
| Battery Capacity | 6000 mAh & Above |
| Biometric Security Feature | Face Recognition, Fingerprint Recognition |
| Cellular Technology | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Connectivity Technology | Bluetooth, USB, Wi-Fi |
| Connector Type | USB Type C |
| Display Type | Color Liquid Retina IPS LCD (16M Colors) |
| Display Size | 10.9 Inches |
| Operating System | iOS v15 |
| Processor Brand | Apple M1 |
| Number of Cores | Octa Core |
| Processor Speed | 2 – 2.4 GHz |
| Primary Camera | 12MP – 29.9MP |
| Secondary Camera | 12MP – 29.9MP |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Price Range | ₹75,000 – ₹1,00,000 |
Apple iPhone 15 Pro Max ( White Titanium, 256GB )
In stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model Name | iPhone 15 Pro Max |
| Color | White Titanium |
| RAM | 8GB |
| Internal Storage | 256GB |
| Battery Capacity | 4000 to 4999 mAh |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Technology | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Connectivity Technology | Bluetooth, USB, Wi-Fi |
| Connector Type | 3.5mm Jack, USB Type C |
| Display Type | Super Retina XDR |
| Display Size | 6 inch & above |
| Operating System | iOS v17 |
| Processor Brand | A17 Pro |
| Number of Cores | Hexa Core |
| Processor Speed | 2.5 GHz & Above |
| Primary Camera | 45.1MP – 59.9MP |
| Secondary Camera | 12MP – 29.9MP |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Price Range | Above ₹1,00,000 |
Apple MacBook Pro M2 Chip (8 Core CPU/8GB/512GB)
In stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Price Range | Above ₹1,00,000 |
| Processor | Apple M2 chip |
| RAM | 8 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | MacOS Monterey |
| Graphic Card | 10-core GPU & 16-core Neural Engine |
| Screen Size | 13.6 Inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Space Gray |
ASUS OLED Intel Core Evo i5 15.6″ FHD Laptop (16GB/512GB SSD)
In stock
| Brand | Asus |
|---|---|
| Price Range | ₹50,000 – ₹75,000 |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
| Color | Black |
ASUS ROG Strix G17, 17.3-inch FHD Gaming Laptop (16GB/1TB SSD)
In stock
| Brand | Asus |
|---|---|
| Price Range | ₹75,000 – ₹1,00,000 |
| Color | Gray |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16 GB |
| Storage (HDD/SSD) | 1 TB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphic Card | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Screen Size | 17.3 Inches |
| Resolution Standard | FHD 1080p |
boAt BassHeads 900 On-Ear Wired Headphone with Mic
In stock
| Brand | Boat |
|---|---|
| Model Name | BassHeads |
| Connectivity Technology | Wired |
| Price Range | Below ₹5,000 |
Conclusions
Phenomenal performance for professionals
It va esser tam simplic quam Occidental in fact, it va esser Occidental. A un Angleso it va semblar un simplificat Angles, quam un skeptic Cambridge amico dit me que Occidental es. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular. Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores. At solmen va esser necessi far uniform grammatica, pronunciation e plu sommun paroles.